Aktualizacja listy osób upoważnionych do przeprowadzania ocen energetycznych budynków mieszkalnych

AKTUALIZACJA LISTY OSÓB UPOWAŻNIONYCH DO PRZEPROWADZENIA OCEN ENERGETYCZNYCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH NA TERENIE GMINY RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI W RAMACH PROGRAMU DOFINANSOWANIA WYMIANY NISKOSPRAWNYCH URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH

Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski informuje, że w ramach procedury przetargowej na wykonanie ocen energetycznych m.in. dla Gminy Rzepiennik Strzyżewski została wybrana firma NDE sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Osobami upoważnionymi do sporządzenia ocen energetycznych budynków w ramach działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza RPO WM na lata 2014-2020 są wskazani poniżej pracownicy firmy NDE sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, że oceny energetyczne w Naszej Gminie będą wykonywane wraz z dniem 1 maja b.r. Prosimy o każdorazowe wylegitymowanie osoby podającej się za audytora.

Jednocześnie przypominamy, że każdy z audytorów, musi posiadać:

  • legitymację wydaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
  • imienne oświadczenie dla osób wykonujących oceny, wystawionym przez Gminę.

W ramach ocen energetycznych budynków audytorzy będą zobowiązani wykonać dla każdego z budynków:

  • wizję lokalną i ocenę stanu istniejącego budynku, w tym dokumentację fotograficzną,
  • świadectwa charakterystyki energetycznej budynku rozumiane, jako opracowanie dokumentu obejmującego co najmniej następujące elementy: identyfikację budynku, charakterystykę energetyczną budynku, zalecenia dotyczące opłacalnej ekonomicznie i wykonalnej technicznie poprawy charakterystyki energetycznej budynku w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej (Dz.U. z 2015 r. poz. 376),
  • zalecenia termomodernizacyjne dla danego budynku, obejmujące zakres prac termomodernizacyjnych koniecznych do wykonania w celu spełnienia minimalnych wymogów (wskaźnik EP H+W),
  • obliczenia zapotrzebowania mocy cieplnej urządzenia grzewczego.

Podczas wizji lokalnej należy udostępnić audytorowi dokumentację projektową budynku.

 

LISTY OSÓB UPOWAŻNIONYCH DO PRZEPROWADZENIA OCEN

  1. Bargieł Grzegorz                                                                                                              
  2. Bednarek Mateusz
  3. de Biberstein Kazimirski Bogusław
  4. Bielawski Konrad
  5. Bilski Albert
  6. Bona Tadeusz
  7. Bracha Tomasz
  8. Bromboszcz Anna
  9. Broś Elżbieta
  10. Brotoń Agnieszka
  11. Bryl Agnieszka
  12. Buk Paulina
  13. Charzyński Marcin
  14. Chęć Jakub
  15. Chmura Karolina
  16. Cymerman Jarosław
  17. Dalida Anna
  18. Dąbrowski Andrzej
  19. Dobrowolski Sławomir
  20. Drabik Marek
  21. Drzał Izabela
  22. Dulian Dariusz
  23. Dziedzic Mateusz
  24. Ejsmont Janusz
  25. Gad Mateusz
  26. Gregorczyk Andrzej
  27. Gross Janusz
  28. Gruszecka Joanna
  29. Grzywnowicz Beata
  30. Imioło Aleksandra
  31. Janiec Dominik
  32. Janiszkiewicz Maciej
  33. Janta Tomasz
  34. Jatkowski Marek
  35. Jaworski Ryszard
  36. Jerzy Adamczyk Jerzy
  37. Jędrzejewski Ryszard
  38. Kamińska Agnieszka
  39. Karasek Dawid
  40. Karol Świdrak
  41. Kawa Artur
  42. Kawczyński Jacek
  43. Kortas Emilia
  44. Kosakowska Joanna
  45. Kostecka Angelika
  46. Kozek Mateusz
  47. Kurczyk Iwona
  48. Kustra Jakub
  49. Kwak Karol
  50. Łącki Grzegorz
  51. Łysek Tomasz
  52. Magryś Karol
  53. Mentel Adrian
  54. Mikulec Mateusz
  55. Miśkowicz Wiktor
  56. Mucha Jakub
  57. Muskus Patryk
  58. Obuch Jagoda
  59. Osowiecka Katarzyna
  60. Owsianka Anna
  61. Ozga Michał
  62. Petrusewicz Jerzy
  63. Pluta Justyna
  64. Płonka Kamil
  65. Prusinowski Tomasz
  66. Przytuła Krzysztof
  67. Rachwał Michał
  68. Ragan Dawid
  69. Rainholc Karolina
  70. Rapacz Kamil
  71. Rosół Szymon
  72. Rowiński Łukasz
  73. Ruczyński Mirosław
  74. Rudek Mateusz
  75. Samełko Anna
  76. Siedlarz Joachim
  77. Siuzdak Natalia
  78. Skuratowicz Bogdan
  79. Sosnowski Paweł
  80. Spirała Justyna
  81. Strycharz Paweł
  82. Suliński Leszek
  83. Sypek Magda
  84. Szcześniak Adam
  85. Szeląg Paweł
  86. Sztukowski Kazimierz
  87. Szyba Tomasz
  88. Szyszka Franciszek
  89. Śnios Justyna
  90. Troczek-Ciećka Izabela
  91. Węgrzyn Karolina
  92. Wróblewski Karol
  93. Wyżga Jakub
  94. Zapała Szymon
  95. Zera Józef
  96. Zięba Magdalena
  97. Żak Marcin