Koncert z okazji Dnia Kobiet

„Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre” – to tytuł koncertu, który przygotowało Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim wspólnie z Artystami Najmniejszej Sceny Świata z Tarnowa z okazji Dnia Kobiet. Będzie to opowieść o kobietach, mężczyznach i wspólnych poszukiwaniach siebie w świecie. Doskonałe, pełne wdzięku teksty m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego z nastrojową muzyką tworzą spektakl pełen odcieni miłości, radości i tęsknoty. Na scenie wystąpią artyści:  Emilia Baczyńska  Kacper Rokosz Dawid Mik Filip Kot – fortepian

Panowie! Co należy zrobić?

Proponujemy zacząć od zaproszenia wybranki swego serca, mamy, babci, cioci lub dobrej znajomej na wyjątkowy koncert, który odbędzie się w niedzielę 6 marca na sali widowiskowej w Rzepienniku Strzyżewskim o godzinie 17.00. Wy zajmijcie się zakupem biletów, a my zadbamy o całą resztę (łącznie z małą niespodzianką, o której dowiecie się więcej już na miejscu).
Bilety rezerwować i zamawiać należy pod numerem telefonu 14 65 31 571.

„Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre" – to tytuł koncertu, który przygotowało Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim wspólnie z Artystami Najmniejszej Sceny Świata z Tarnowa z okazji Dnia Kobiet.

Będzie to opowieść o kobietach, mężczyznach i wspólnych poszukiwaniach siebie w świecie. Doskonałe, pełne wdzięku teksty m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego z nastrojową muzyką tworzą spektakl pełen odcieni miłości, radości i tęsknoty. Na scenie wystąpią artyści: 
Emilia Baczyńska 
Kacper Rokosz
Dawid Mik
Filip Kot - fortepian
Skip to content