KONKURS FILMOWY

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych mieszkańców z terenu Gminy Rzepiennik Strzyżewski do wzięcia udziału w konkursie filmowym organizowanym z okazji Europejskiego Zielonego Tygodnia.

Europejski Zielony Tydzień (inaczej Green Week), to wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską, aby zwrócić uwagę na konieczność większej dbałości o środowisko i otoczenie naturalne człowieka oraz pomóc w lepszym zrozumieniu przez opinię publiczną polityki środowiskowej UE.

Na czym polega konkurs?

Zadanie jest proste, wystarczy nagrać krótki filmik promujący działania na rzecz ochrony środowiska. Konkurs organizowany w następujących kategoriach tematycznych:

-ochrona powietrza – zapobieganie zanieczyszczeniu powietrza,

-gospodarka odpadami – segregacja odpadów i recykling,

-transport – środki przyjazne środowisku,

-tanio i ekologicznie – sposoby na oszczędzanie wody, prądu i energii cieplnej.

Zgłoszenia do konkursu oraz filmy należy przesłać w terminie do 19 czerwca 2022 r. na adres e-mail: angelika.ryndak@rzepiennik.pl

Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Szczegółowy Regulamin Konkursu i karta zgłoszeniowa znajduje się w załączeniu.

Kontakt z organizatorami konkursu w przypadku dodatkowych pytań możliwy pod numerem telefonu 14 65 35 532/510 802 933.

Konkurs współfinansowany w ramach projektu LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze / Implementation of Air Quality Plan for Małopolska Region – Małopolska in a healthy atmosphere” LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021

Skip to content