Konkurs na komiks „Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie.”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Rzepiennik Strzyżewski do wzięcia udziału w konkursie na komiks. Prace konkursowe muszą nawiązywać do hasła przewodniego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2021 pn.: „Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie” – promującej ekologiczny transport.
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, to tydzień zainicjowany przez Komisję Europejską w 2002 roku, odbywający się regularnie w dniach od 16 do 22 września. Kampania ma charakter informacyjny, której celem jest promocja zmiany sposobu transportu z samochodowego na bardziej ekologiczny i ekonomiczny.
Zgłoszenia do konkursu oraz prace należy dostarczyć na adres: Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski 400, w terminie do 22 września 2021 r.
Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Szczegółowy Regulamin Konkursu i karta zgłoszeniowa znajduje się w załączeniu.
Kontakt z organizatorami konkursu w przypadku dodatkowych pytań możliwy pod numerem telefonu 14 65 35 532/510 802 933.

Konkurs współfinansowany w ramach projektu LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze / Implementation of Air Quality Plan for Małopolska Region – Małopolska in a healthy atmosphere” LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021

Skip to content