OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI NIEZŁOMNEJ

W dniu 4 listopada 2016 roku w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych odbędą się eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”, którego współorganizatorami są Fundacja Armii Krajowej im. Franciszka Miszczaka w Londynie oraz Stowarzyszenie PASSIONART.

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza do udziału w Festiwalu solistów, duety, zespoły wokalne i wokalno – instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach a także osoby niezrzeszone. Przedmiotem Festiwalu są piosenki i pieśni partyzanckie, obozowe, patriotyczne, związane tematycznie i chronologicznie z okresem II Wojny Światowej, funkcjonowaniem Polskiego Państwa Podziemnego, Armii Krajowej, okresem Powstania Warszawskiego oraz walką o pełną niepodległość Polski prowadzoną przez Żołnierzy Niezłomnych.

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 28 października 2016 r. na adres mailowy centrumkultury@gmina.tarnow.pl lub składać osobiście w siedzibie Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów w Tarnowie, ul. Krakowska 19.

Zwycięzcy eliminacji, które odbędą się w Koszycach Małych, wezmą udział w Koncercie Galowym w Krakowie.

W załączeniu Regulamin Festiwalu oraz Karta Zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 688 01 37.

piosenka-niezlomna

Skip to content