„Podwórko Nivea” Głosuj, by powstało w naszej Gminie

Informujemy Państwa, iż Gmina Rzepiennik Strzyżewski przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw.
Jako lokalizację wskazany został teren w centrum Rzepiennika Strzyżewskiego – jest to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw w Rzepienniku Strzyżewskim spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko NIVEA” – www.nivea.pl.
To czy podwórko Nivea powstanie właśnie w Rzepienniku zależy tylko od mieszkańców, a dokładniej rzecz ujmując od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.
Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko2016 bądź przez mobilną aplikację.
Etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca r. do godziny 23:59:59.
Etap II od dnia 3 czerwca 2016r. do 30 czerwca 2016r. do godziny 23:59:59.
W każdym etapie głosowania wyłonionych zostanie 20 Zwycięskich Lokalizacji.
Codziennie każdy ma możliwość oddania jednego głosu z jednego adresu email, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Zachęcamy do głosowania całe rodziny.
Skip to content