Wakacje ze spisem

Urząd Statystyczny w Krakowie ogłasza konkurs dla użytkowników platformy Facebook obserwujących profil Urzędu Statystycznego w Krakowie pt. „Wakacje ze spisem”

Głównym celem konkursu jest promocja Narodowego Spisu  Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wśród osób obserwujących oficjalny profil Urzędu Statystycznego na Facebooku, a także zachęcenie mieszkańców województwa małopolskiego do udziału w spisie.

Konkurs adresowany jest do wszystkich użytkowników platformy Facebook obserwujących profil Urzędu Statystycznego w Krakowie. Konkurs polega na polubieniu postu konkursowego o danej edycji:

oraz przesłaniu w wiadomości prywatnej do Organizatora:


a.     Zdjęcia przedstawiającego:

  • jedną z atrakcji turystycznych woj. małopolskiego lub
  • miejsce zlokalizowane na terenie województwa małopolskiego i związane z jego historią lub legendami.

b.    Komentarza do zdjęcia łączącego w zabawny i kreatywny sposób treść zdjęcia z tematyką spisu powszechnego. Komentarz może być wysłany w odrębnej wiadomości lub naniesiony na zdjęcie i wysłany jako jedna graficzno-tekstowa całość (mem).
c.    Informacji o lokalizacji oraz czasie wykonania zdjęcia.

Co 2 tygodnie spośród przesłanych zgłoszeń komisja konkursowa będzie wybierać najciekawszą pracę, która zostanie opublikowana na profilu Facebook Urzędu Statystycznego w Krakowie a uczestnik, który ją przesłał, zostanie nagrodzony zestawem gadżetów spisowych.

Każda osoba może przesłać jedno zgłoszenie w każdej edycji konkursu.

Skip to content