Jubilaci 2016

27 października mszą św. w kościele parafialnym w Rzepienniku Biskupim rozpoczęło się świętowanie Jubileuszy par małżeńskich z gminy Rzepiennik Strzyżewski. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali widowiskowej GOK w Rzepienniku Strzyżewskim.

Jubilaci powitani zostali tradycyjnym marszem Mendelsona. Jako pierwszy życzenia Dostojnym Jubilatom złożył Wójt Gminy Rzepiennik Strzyżewski Marek Karaś. Wiele ciepłych słów nasi goście usłyszeli od wice wojewody małopolskiego Józefa Gawrona. Przemawiała również kierownik USC, gratulując złotym jubilatom przeżycia w małżeństwie 18.260 nocy i dni. Jubilaci dzielili się chlebem składając nawzajem życzenia.

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie w im. Prezydenta RP Andrzeja Dudy małżonków świętujących 50 lat pożycia małżeńskiego odznaczył wice wojewoda Józef Gawron.

Wszystkim  Jubilatom gratulacje i kwiaty wręczali wójt Marek Karaś i przewodniczący RG Zbigniew Adam Bajorek.

Po toaście Jubilaci obejrzeli program artystyczny przygotowany  specjalnie na tę okazję  przez pracowników GOK. A po uroczystym obiedzie długo jeszcze biesiadowali z Turzankami i członkami zespołu Gromy.

Skip to content