Urząd Gminy oraz GOPS zamknięte dla interesantów z zewnątrz

Uprzejmie informuję, że od dnia 3 listopada br. tj. wtorek do odwołania Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzepiennik Strzyżewskim będą zamknięte dla interesantów z zewnątrz. Praca ww. jednostek będzie odbywać się w systemie zdalnym – kontakt telefoniczny, ePUAP, e-mail. Wszelkie dokumenty i wnioski należy składać elektronicznie za pośrednictwem poczty email: rzepiennik@rzepiennik.pl, platformy e-PUAP (Urząd Gminy w Rzepiennik Strzyżewskim).

Podstawowy sposób kontaktu z pracownikami to poczta elektroniczna lub rozmowa telefoniczna. W sprawach pilnych np. w przypadku konieczności odbioru dowodu osobistego lub zgłoszenia zgonu należy uprzednio skontaktować się telefonicznie z pracownikiem merytorycznym za pośrednictwem centrali telefonicznej (numer telefonu poniżej) lub e-mail.

Mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo oraz konieczność stosowania szczególnych środków ostrożności w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa proszę o stosowanie się do powyższych wskazówek.

Kontakt do Urzędu Gminy Rzepiennik Strzyżewski:
Sekretariat:14 65 35 501
fax: 14 65 30 502

e-mail:  rzepiennik@rzepiennik.pl,

Skip to content