Zmiany w zakresie obsługi stron w Oddziałach d. koordynacji świadczeń rodzinnych i wychowawczych

Uprzejmie informujemy, iż związku z zagrożeniem epidemiologicznym i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach / ograniczania kontaktów społecznych do minimum, od poniedziałku 16 marca 2020 r. przyjmowanie stron w siedzibach Oddziałów ds. koordynacji świadczeń zostało znacznie ograniczone. Jedynie w sytuacjach wyjątkowych, w których konieczny będzie osobisty kontakt z pracownikiem Urzędu, obsługa klienta możliwa będzie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się – za pośrednictwem infolinii – 12 430 29 73 (adres zostanie Państwu podany podczas rozmowy telefonicznej) . W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Urzędu prosimy o zgłaszanie takiego zamiaru jedynie w szczególnie uzasadnionych okolicznościach.

Jednocześnie, do Państwa dyspozycji pozostają:

1. Formularz kontaktowy na stronie www.muw.pl

Jeśli chcą Państwo sprawdzić stan sprawy dotyczącej ustalenia koordynacji, zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego na stronie www.muw.pl. Informacji udzielimy w oparciu o dane zawarte w naszym systemie informatycznym.

2. Infolinia

Uruchomiliśmy dla Państwa specjalną infolinię: tel. 12 430 29 73. Infolinia jest czynna:
– w poniedziałki w godzinach od 9.00 do 16.30
– od wtorku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00

Można za jej pośrednictwem uzyskać informacje w zakresie: daty wpływu wniosku oraz statusu sprawy. Infolinia umożliwia uzyskanie informacji dla mieszkańców całej Małopolski – bez względu na to, czy sprawa prowadzona jest w Krakowie czy w Delegaturach w Tarnowie czy Nowym Sączu.

Skip to content